انواع مبدل های تصویر بزرگنمایی

انواع مبدل های تصویر

مبدل های تصویر در مواردی که نوع خروجی تصویر دستگاه پخش با مانیتور یا تلویزیون شما همخوانی ندارد استفاده می شود و در این صورت نیاز به تعویض دستگاه پخش یا تلویزیون خود نخواهید داشت.

جزییات بیشتر

وضعیت: همکاران محترم : جهت آگاهی از قیمت همکاری انواع میکروفون های دوربین مداربسته تماس حاصل فرمائید.

20 قلم موجود در انبار

انواع مبدل های تصویر
مبدل های تصویر در مواردی که نوع خروجی تصویر دستگاه پخش با مانیتور یا تلویزیون شما همخوانی ندارد استفاده می شود و در این صورت نیاز به تعویض دستگاه پخش یا تلویزیون خود نخواهید داشت.


مبدل HDMI به پورت VGA
جهت اتصال دستگاههای با خروجی  اچ دی ام ای مثل DVR یا لپ تاپ ، سینمای خانگی و ... به مانیتور ، ویدئو پرژکتور و ... به همراه خروجی صدا
این تبدیل برای اتصال DVR یا کامپیوتر و لپ تاپ و در کل وسایلی که دارای خروجی HDMI می باشند به  پروژکتور و مانیتور و وسایل دیگری که دارای ورودی VGA هستند مناسب می باشد.
مبدل خروجی hdmi به vga
مبدل VGA به HDMI
این مبدل به منظور اتصال دستگاه های دارای خروجی VGA مانند کامپیوتر یا DVR و ... به دستگاه های دارای ورودی HDMI مانند انواع LCD یا LED و ... می باشد.

مبدل خروجی av به تصویر hdmi

مبدل خروجی vga به تصویر hdmi
مبدل VGA  به ویدیو AV
از مهمترین استفاده این مبدل اتصال DVR  یا کامپیوتر یا لپ تاپ دارای خروجی وی جی ای به تلوزیون معمولی قدیمی و یا ویدیو پرژکتور قدیمی دارای پورت ویدیویی می باشد.

مبدل خروجی تصویر av به vga
مبدل ویدیو AV  به VGA
این مبدل خروجی ویدیویی AV را به پورت وی جی ای VGA تبدیل می کند .
از این دستگاه برای اتصال انواع پخش کننده های با خروجی AV به مانیتورهایی که تنها دارای ورودی VGA می باشند استفاده می شود.

مبدل خروجی تصویر av به vga
مبدل AV به HDMI
توسط این مبدل کلیه دستگاههای پخش دارای خروجی 3 فیش زرد و سفید و قرمز صدا و تصویر AV را می توانید به دستگاههای دارای ورودی HDMI متصل کنید.

مبدل خروجی تصویر av به hdmi
مبدل HDMI به AV
با استفاده از این مبدل می توان دستگاههای پخش با خروجی اچ دی ام آی مثل لپ تاپ یا DVR و ... را به دستگاههای فاقد اچ دی ام آی مثل تلویزیون معمولی یا ویدیو پرژکتور فاقد اچ دی ام آی متصل کرد.
مبدل خروجی  hdmi به ویدیو av


 

جهت مشاوره و آگاهی از موجودی و قیمت انواع مبدل های تصویری و همچنین سفارش خرید کالای فوق با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید:

021-88366990

021-88366991


 

همکاران محترم می توانند از طریق لینک زیر نسبت به ثبت درخواست دریافت لیست قیمت ویژه همکاران اقدام نمایند.

 

دریافت لیست قیمت دوربین مدار بسته

محصولات ویژه

افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 116
بازدید کل : 61315
IP شما : 3.238.190.82